O nás

Sme malá firma rodinného typu.

V takejto forme fungujeme na trhu zatiaľ len necelých 10 rokov, no drevárstvo a nábytkárstvo sa s naším menom spája už dve generácie a pevne veríme že týmto spôsobom budeme pokračovať aj naďalej.

Sme:

 

Dipl. Ing. Miloslav Hrúz: skúsený manažér a obchodník, no najmä odborník s viac ako 35 ročnou praxou v drevárskej, nábytkárskej, piliarskej a preglejkárskej výrobe .

Bc. Jakub Hrúz: nábytkový a interiérový dizajnér, príležitostný grafik, no najmä konštruktér, technik a kreslič v CAD aplikáciách.

Spolu tvoríme dvojicu, ktorá sa vie vzájomne doplniť, podporiť a chvalabohu pre zákazníkov, dokážeme hľadať a ponúkať riešenia. Jednoducho otec a syn.

Orientujeme sa vo veľkom na výrobou posteľových roštov a kostier pre sedacie súpravy. Taktiež máme nemalé skúsenosti s výrobou a dodávkou atypických interiérov, so zariaďovaním expozičných priestorov, či s exteriérovými konštrukciami.

V neposlednom rade tvorí značnú časť nášho podnikania obchodná činnosť. Starší člen nášho týmu stál pri rozkvete (a veľkou mierou k nemu prispel) slovenského drevárstva. Už z tohoto obdobia máme po celom Slovensku a v okolitých krajinách vybudovanú sieť partnerských a spriatelených firiem. Dokážeme vo veľkom nakupovať no a samozrejme následne výhodne predávať. Stále sa snažíme rozširovať naše portfólio o ďalšie žiadané materiály. V poslednej dobe to boli napríklad techické textílie a kvalitné produkty z prírodného a umelého kameňa.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na vaše podnety a spoluprácu.